При Львівській обласній раді створено Громадську раду «Студентський парламент Львівщини»

04.11.2015
При Львівській обласній раді створено Громадську раду «Студентський парламент Львівщини»

3 листопада на третьому пленарному засіданні XXXV сесії Львівської обласної ради шостого скликання депутати розглянули питання «Про Громадську раду «Студентський парламент Львівщини» при Львівській обласній раді».

Ухваленню цього рішення передували кілька нарад із студентством та керівництвом вишів Львівщини, на яких обговорили та внесли зміни, пропоновані студентами, до положення про «Студентський парламент Львівщини».

Рішенням про Громадську раду «Студентський парламент Львівщини» при Львівській обласній раді також затверджено положення, яке регламентує діяльність студентського парламенту. Також у цьому рішенні міститься рекомендаційна норма для депутатів VII скликання взяти по одному із представників Громадської ради «Студентський парламент Львівщини» в якості помічника-консультанта на громадських засадах.

Відповідно до положення, Громадська рада «Студентський парламент Львівщини» при Львівській обласній раді є консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі студентства у формуванні та реалізації молодіжної політики.

Основними завданнями громадської ради має стати: сприяння реалізації студентами конституційного права на участь в управлінні місцевими справами; здійснення громадського контролю за діяльністю обласної ради; сприяння врахуванню обласною радою студентської думки під час формування та реалізації молодіжної політики.