Андрій Білоус взяв участь у відкритті «Форуму Освіти і Кар’єри – 2018»

23.02.2018
Андрій Білоус взяв участь у відкритті «Форуму Освіти і Кар’єри – 2018»

Сьогодні, 23 лютого, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус взяв участь у відкритті Міжнародної виставки «Форум Освіти і Кар’єри – 2018», який зібрав представників навчальних закладів України, Європи і найкращих працедавців нашої держави. Організатор заходу – Центр європейської культури та освіти «Study Group».

У вітальному слові Андрій Білоус наголосив, що ми живемо в такий час, коли освіта не має кордонів. «Нинішнє покоління українських студентів має можливість навчатися в будь-якій країні світу. Тому такі форуми, як сьогодні, дуже важливі, оскільки тут можна отримати інформацію з перших вуст від представників українських і закордонних вузів про можливості навчання в їх закладах», - сказав він.

IMG_0217

Також перший заступник голови облради підкреслив, що сьогодні на Львівщині зосереджується велика увага на реформах в галузі освіти. «Ми стоїмо на порозі багатьох змін у загальноосвітній, професійно-технічній, спеціалізованій освіті. Цей процес дуже динамічний, тому важливо, щоб ми отримували інформацію від закордонних партнерів і застосовували їх позитивний досвід на Львівщині», - підсумував Андрій Білоус.

IMG_0100

Варто додати, що на форумі можна дізнатися про навчальні заклади України та Європи: факультети, напрямки та умови вступу, акції та пропозиції; післядипломну освіту; відкриті вакансії кращих роботодавців України. Крім того, учасники виставки братимуть участь у тематичних панельних, дискусіях на цікаві теми освіти, кар’єри.

За словами організаторів, основним задумом Міжнародної виставки «Форум Освіти та Кар'єри – 2018», яка триватиме упродовж 23 – 24 лютого в ТЦ «FORUM LVIV», є організація майданчику для поєднання бізнесу та освіти.