У Львові встановили погруддя Герою Небесної Сотні Ігорю Костенку

20.02.2018
У Львові встановили погруддя Герою Небесної Сотні Ігорю Костенку

Сьогодні, 20 лютого, у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили та освятили погруддя Герою Небесної Сотні Ігорю Костенку.

Участь у заходах взяли керівництво Львівської обласної ради та облдержадміністрації, народні депутати, громадськість, студенти, активісти, рідні, друзі.

Як відомо, 22-річний студент-географ, уродженець Тернопільщини Ігор Костенко був убитий 20 лютого 2014 року на вул. Інститутській у Києві. Як писала у серпні 2014-го “Львівська Пошта”, Герой Небесної Сотні Ігор Костенко став найкращим автором року за версією засновника Вікіпедії Джиммі Вейлза. Нагорода “Вікіпедист року” присуджується за найбільші досягнення редакторів і авторів онлайн-видання. Ігор Костенко став першим українцем, який отримав цю нагороду.

Хлопець активно дописував в українську Вікіпедію, за два з половиною роки написав понад 280 статей, зробив більше 1600 правок. Також займався популяризацією редагування української Вікіпедії у соціальних мережах через групу кореспондентів української Вікіпедії у Facebook, яку він створив і адміністрував.

Нагадуємо,Львівщина сьогодні вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули на Майдані під час Революції Гідності. Відтак представники влади, громадських організацій, учасники Революції Гідності та АТО, родини героїчно загиблих, студентська молодь поклали квіти та віддали шану новітнім борцям за незалежність на Личаківському кладовищі.