Карпати для туристів мають бути територією без кордонів, – Олександр Ганущин

19.02.2018
Карпати для туристів мають бути територією без кордонів, – Олександр Ганущин

Сьогодні, 19 лютого, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин взяв участь в урочистостях із нагоди відкриття в Ужгороді офісу представництва Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» в Закарпатській області.

Як зауважив голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, передумовою відкриття представництва на Закарпатті стали спільні проекти в рамках Програми «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» в частині секторальної підтримки.

Під час зустрічі Олександр Ганущин та Михайло Рівіс обговорили аспекти реалізації проекту – будівництво дороги між населеними пунктами с. Верхній Студений Закарпатської області та с. Хащованя Львівської області. 

Відомо, що Сколівський та Міжгірські райони є центрами гірськолижного спорту та туризму в України і характеризуються значним  туристично-рекреаційним потенціалом. А будівництво 12 км сучасної автодороги, на переконання керівників двох областей, дозволить ув’язати два райони в один потужний гірськолижний проект. Новий автомобільний шлях сполучатиме сформовані гірськолижні курорти Тисовець, Орявчик, Плай, Славське, Волосянка, Захар Беркут, Пилипець, Ізки.

«Карпати мають бути територією без кордонів у плані доступності до них туристів», – наголосив Олександр Ганущин.

У свою чергу Михайло Рівіс зауважив, що цей проект цікавий і вигідний для обох областей.