Комісія з питань ЖКГ погодила переліки об’єктів-переможців у межах трьох програм

08.02.2018
Комісія з питань ЖКГ погодила переліки об’єктів-переможців у межах трьох програм

Комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики сьогодні, 8 лютого, погодила переліки проектів, реалізація яких у 2018 році співфінансуватиметься з обласного бюджету в межах трьох профільних програм.

Як повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук, сьогодні, 8 лютого, відбулася конкурсна комісія, яка сформувала переліки об’єктів у межах трьох програм: зовнішнього освітлення населених пунктів (захід «Будівництво та реконструкція об’єктів зовнішнього освітлення населених пунктів»), «Питна вода» та газифікації населених пунктів.

Відтак за результатами конкурсу в межах «Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 – 2020 роки» переможцями визнали 28 об’єктів із майже всіх районів області. Усього було подано 64 проекти.

У рамках Програми «Питна вода» на 2012 – 2020 роки у Львівській області планується реалізовувати в 2018 році 17 проектів. Усього було подано 42 проекти.

Крім того, в 2018 році в межах «Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2018 – 2020 роки» мають намір реалізувати 5 проектів. Усього було подано 6 проектів.

Варто зауважити, що члени комісії одноголосно погодили запропоновані переліки об’єктів по всіх трьох вищеназваних програмах.

Додамо, що за пропозицією голови комісії Богдана Гагалюка, враховуючи рішення конкурсної комісії та беручи до уваги потребу в дофінансуванні вищеназваних програм, депутати звернулися до бюджетної комісії з пропозицією за результатами виконання бюджету за підсумками 6 – 9 місяців року передбачити додаткові кошти на реалізацію проектів з освітлення, водопостачання та газифікації.