Завершився перший етап планування «Репід Трайдент – 2018»

05.02.2018
Завершився перший етап планування «Репід Трайдент – 2018»

На Львівщині завершилася перша конференція із планування наймасштабніших спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних сил України та армійських підрозділів іноземних держав у поточному році «Репід Трайдент – 2018».

Представники командування Сухопутних військ ЗС України та військово-тренувальної місії ЗС США, а також військовослужбовці армій понад 10 країн-учасниць НАТО та партнерів Північноатлантичного Альянсу підбили підсумки своєї роботи за тиждень.  

Відповідно до концепції серії навчань «Репід Трайдент» у 2018 році українські військовослужбовці продовжуватимуть тренування разом з іноземними партнерами у діях в складі коаліційних сил під час операцій миротворчого та стабілізаційного характеру.

Попередньо сплановано, що в проведенні навчання братимуть участь понад 2 тисячі українських військовослужбовців, а також солдати та офіцери з 10 держав – членів НАТО та країн-учасниць програми «Партнерство заради миру». Також будуть залучені військовослужбовці багатонаціональної литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького.

Додамо, що проведення навчання заплановано на другу половину 2018 року. До офіційного початку тренувань організатори «Репід Трайдент-2018» зберуться разом ще як мінімум двічі, щоб остаточно затвердити план проведення навчання та доопрацювати спільні документи щодо його проведення.