Уперше вже в січні сформовано бюджет розвитку і перелік природоохоронних заходів, – Олександр Ганущин

30.01.2018
Уперше вже в січні сформовано бюджет розвитку і перелік природоохоронних заходів, – Олександр Ганущин

Про підсумки першої частини засідання сесії Львівської обласної ради під час брифінгу для журналістів розповів очільник обласного парламенту Олександр Ганущин. Серед 15 ухвалених до обідньої перерви рішень він окремо виділив – формування бюджету розвитку та розподіл коштів на природоохоронні заходи.

«Уперше, принаймні за каденцій, в яких я брав участь, ми зуміли підійти до формування бюджету розвитку, а також додатку по природоохоронних заходах у січні поточного року, на який розраховано бюджет. Тому сподіваюся, що цього року роботи на всіх об’єктах соціально-культурної сфери області, котрі закладені в переліку, будуть виконані вчасно», - сказав голова обласної ради.

4318364080_IMG_4528

«Ми пройшли низку питань, котрі впорядковують майнові відносини, тобто за деякими комунальними закладами розпочалися процеси закріплення земельних ділянок.

Також депутати вирішили спір, котрий раніше був у стінах обласної ради щодо дат і порядку вивішування прапору національно-визвольної боротьби українського народу – червоно-чорного стягу. Як відомо, саме з цим прапором відбувалися більшість подій української революції останнього сторіччя. Саме з цим прапором ми були на Майдані, і сьогодні саме з ним воюють бійці-добровольці на сході країни. Тепер ці питання будуть унормовані», - розповів Олександр Ганущин.

Крім того, за словами очільника обласного парламенту, депутати абсолютною більшістю голосів підтримали низку питань, пов’язаних із приватизацією. Ці кошти спрямують на наповнення бюджету розвитку обласної скарбнички, в якому цьогоріч закладено 60 млн грн надходжень саме від приватизації.