Енергозбереження: профільна комісія погодила напрямки використання бюджетних коштів

29.01.2018
Енергозбереження: профільна комісія погодила напрямки використання бюджетних коштів

Комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики сьогодні, 29 січня, розглянула низку питань порядку денного.

Так, депутати на початку засідання погодили проект Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області на період до 2020 року. Документ окреслює основні напрямки розвитку малого і середнього підприємництва, на основі яких можна розробляти різноманітні програми для співпраці з міжнародними донорами, а також формувати пропозиції для отримання коштів міжнародної технічної допомоги.

Аналізуючи проект Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва, голова комісії Богдан Гагалюк запропонував збільшити період дії документа до 2025 року. Відтак вищеназваний проект Стратегії планують розглянути на сесії обласної ради у березні.

Далі комісія погодила напрямки використання у 2018 році коштів обласного бюджету в сумі 18 млн грн на виконання заходів Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017 – 2020 роки. Йдеться про сплату відсотків за надані фінансово-кредитними установами позики населенню на енергоощадні заходи (15,9 млн грн); відшкодування тіла кредиту на встановлення альтернативних джерел енергії (2 млн грн); підтримку та супровід енергозберігаючих заходів серед населення області (100 тис грн).

Крім того, депутати погодили напрямки використання коштів обласної скарбнички в сумі 30 млн грн на виконання у 2018 році Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016 – 2020 роки. Отож, 400 тис грн спрямують на енергоаудит, 300 тис грн – на розроблення проектно-кошторисної документації, 29,3 млн грн – на реалізацію енергоощадних заходів в установах бюджетної галузі обласного підпорядкування.