У день відкритих дверей юнаки та дівчата відвідали Національну академію сухопутних військ

29.01.2018
У день відкритих дверей юнаки та дівчата відвідали Національну академію сухопутних військ

Для Національної академії сухопутних військ є доброю традицією майже щомісяця гостинно відчиняти двері для всіх охочих ознайомитися із навчанням та побутом майбутніх офіцерів. Цього разу до академії завітали близько сотні цьогорічних випускників шкіл.

Розпочалися заходи в академічній залі, де гості зустрілися із начальником навчального відділу вишу полковником Валентином Зіркевичем. Офіцер коротко розповів гостям про особливості підготовки майбутніх захисників Вітчизни та відповів на численні запитання.

Пізніше відвідувачі переглянули презентаційний фільм про сучасні курсантські будні. Оглянувши експозицію музею вишу, гості більш детально познайомилися з історією навчального закладу.

Далі школярі у супроводі курсантів вишу побачили сучасні зразки військової техніки, які знаходяться на озброєнні сухопутних військ, ознайомилися з побутом та умовами навчання майбутніх офіцерів.

Крім того, учні оглянули також низку навчально-тренувальних комплексів, побували у курсантській їдальні та розташуванні одного із підрозділів.