Депутати напрацьовують рішення на засіданнях постійних комісій

24.01.2018
Депутати напрацьовують рішення на засіданнях постійних комісій

Сьогодні, 24 січня, у Львівській обласній раді відбулося засідання комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики.

Як розповів голова комісії Андрій Ковч, на засіданні розглядалося питання антикорупційної діяльності,  зокрема йшлося про перевірку фактів зловживань з боку колишнього головного лікаря  одного з комунальних закладів  обласної ради. «Виявлено факти зловживання своїм службовим становищем та розкрадання бюджетних коштів керівництвом медичного закладу району. По цій справі уже  здійснено ревізію Західним офісом Держаудитслужби фінансово-господарської діяльності. Відтак члени комісії, заслухавши дане питання, вирішили скерувати звернення у  правоохоронні органи щодо проведення об’єктивного і всебічного розслідування справи», - зазначив Андрій Ковч.

Також, за його словами, члени комісії обговорили деякі питання, які стосуються транспортних перевезень, автомобільного та залізничного сполучення. «Ми напрацювали певні пропозиції та скерували їх у відповідні служби, аби відновити ті транспортні сполучення, де це є важливо для нашої громади. Зокрема йдеться про напрямок зі  Львова на Моршин та перевезення у Старосамбірському районі», - уточнив він.

Окрім того, депутати заслухали та погодили переліки заходів  в межах реалізації Програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів у Львівській області на 2018 рік.

Традиційно розглянули листи щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України  визначних особистостей області.