Комісія з питань культури ухвалила перші рішення в 2018 році

23.01.2018
Комісія з питань культури ухвалила перші рішення в 2018 році

Сьогодні, 23 січня, відбулося перше в новому році засідання постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації.

На початку депутати заслухали звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2017 рік у розрізі напрямків, що належать до компетенції комісії. Зокрема, директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів наголосив, що минулого року як результат роботи з промоції Львівщини на державному і міжнародному рівнях збільшилися туристичні потоки в нашу область.

Далі члени комісії підтримали проекти рішень «Про встановлення на Львівщині Дня вшанування пам’яті примусово виселених українців із території Закерзоння», а також погодили перелік заходів на реалізацію Програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів у Львівській області на 2018 рік.

Крім того, депутати підтримали звернення депутатів Фастівської міської ради щодо проведення Всеукраїнського заходу «Естафета Єднання» з нагоди відзначення 100-річчя проголошення Соборності України.

Варто додати, що за дорученням ХІV позачергової сесії Львівської обласної ради комісія розглянула питання подальшої діяльності Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю «Верховина». Під час обговорення голова комісії Юрій Візняк висловив подяку колективу ансамблю та однозначну його підтримку. 

За результатами розгляду депутати вирішили звернутися до департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА та управління майном спільної власності Львівської облради щодо впорядкування до 1 березня 2018 року юридичної документації ансамблю «Верховина», а також до Дрогобицької міської ради і постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку обласної ради щодо паритетного співфінансування закладу.