У Львівській опері відзначили День Соборності України

22.01.2018
У Львівській опері відзначили День Соборності України

Сьогодні, 22 січня, у Львівському Національному академічному театрі опери і балету ім. Соломії Крушельницької відбулася урочиста академія з нагоди Дня Соборності України.

«Сьогодні по суті стартують  низка близьких за духом і значенням історичних дат,  які прийнято вважати 100-річчям Української Незалежності. Які не лише маємо гідно відзначати, але врахувати всі помилки державного будівництва цього драматичного періоду, періоду як перемог, так і поразок, - зазначив у своєму виступі голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. - Умова сильного війська і соборної Української держави від Львова до Луганська, Від Києва до Севастополя неможлива без внутрішньої єдності усього українського політичного класу. Пам’ятаймо, що ціна, яку заплатили за це січові стрільці під проводом Євгена Коновальця, воїни Української Повстанської армії, Герої російсько-української війни, що триває з 2014 року є надзвичайно високою. Зі святом єдності і Соборності. Слава Україні!».

Також Грамоту Верховної Ради від імені очільника Парламенту Андрія Парубія Олександр Ганущин вручив депутату Львівської обласної ради, начальнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Дзюдзь Михайлу Семеновичу. 

Нагадаємо, сьогодні, 22 січня, Львівщина відзначає 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та День Соборності України. Керівники області, військовослужбовці, студенти, громадськість на Личаківському кладовищі віддали шану борцям за соборність України та новітнім Героям.