Олександр Ганущин обговорив із керівниками Закарпаття грантові проекти для підтримки ініціатив карпатських громад

17.01.2018
Олександр Ганущин обговорив із керівниками Закарпаття грантові проекти для підтримки ініціатив карпатських громад

Сьогодні, 17 січня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин із робочою поїздкою перебуває на Закарпатті. У межах візиту очільник парламенту Львівщини разом із виконавчим директором Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» Галиною Литвин зустрілися з головою Закарпатської облради Михайлом Рівісом та головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.

На початку зустрічі Олександр Ганущин поінформував керівників Закарпаття про питання, які потребують обговорення та узгодження при підготовці спільних проектів регіонального розвитку ЄС, що можуть реалізовуватися за рахунок обласного та місцевих бюджетів.

«Наша мета як прикордонних регіонів, які історично, ментально та культурно пов’язані з країнами Євросоюзу, максимально залучати європейський фінансовий ресурс для розвитку Львівщини та Закарпаття в усіх можливих аспектах. Ми маємо налагоджену багаторічну тісну співпрацю з польськими партнерами, з якими зреалізували понад сотню спільних мікропроектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. Маємо хороші напрацювання та фаховий потенціал у підготовці різних потужних проектів, тож хочемо допомогти територіальним громадам Закарпаття покращити інфраструктуру, зберегти історико-культурну спадщину, розвивати економічні, соціальні, наукові та культурні зв’язки», – наголосив Олександр Ганущин.

Варто зауважити, що під час наради сторони обговорили проект «Карпатська мережа регіонального розвитку», реалізацію Програми підтримки ініціатив карпатських громад, підготовку мікропроектів у рамкам Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Крім того, Михайло Рівіс поінформував, що в лютому відбудеться відкриття представництва Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» в Закарпатській області.

DSC_2678 (1)