Львівщина відзначає 109-ту річницю від дня народження голови Проводу ОУН Степана Бандери

01.01.2018
Львівщина відзначає 109-ту річницю від дня народження голови Проводу ОУН Степана Бандери

Сьогодні, 1 січня, на Львівщині відзначають 109-ту річницю від дня народження провідника української нації Степана Бандери.

Так, у Львові на площі М. Кропивницького за участі ветеранів ОУН-УПА, воїнів АТО, представників влади, активістів, молодіжних та патріотичних організацій відбулося покладання квітів до пам'ятника голови проводу ОУН.

IMG_0565

Як наголосив у своєму виступі заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, Степан Бандера з молодих років присвятив себе Україні, провів чимало часу в концтаборах, у в’язницях, не дочекався проголошення незалежності держави і загинув за неї.

«Ми повинні зробити все, щоб наша країна стала сильною, успішною, процвітаючою, знаковим гравцем у світовій політиці. І вона буде такою! А для цього кожен із нас на своєму місці має якісно виконувати свою роботу. І тоді наша держава буде такою, якою хотів її бачити Степан Бандера», - сказав він.

IMG_0584

Опісля керівники області від імені координаційної ради з вшанування лицарів ООН-УПА нагородили ювілейними відзнаками до 75-річчя УПА визначних особистостей області – ветеранів ОУН-УПА.

Крім того, присутні взяли участь у громадському віче та насолодилися виступами мистецьких колективів.