«Змінимо країну разом»: Олександр Ганущин та Юрій Гарбуз підписали Меморандум про співпрацю на 2018 рік

28.12.2017
«Змінимо країну разом»: Олександр Ганущин та Юрій Гарбуз підписали Меморандум про співпрацю на 2018 рік

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз та виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин підписали Меморандум про співпрацю щодо реалізації програми «Змінимо країну разом» у 2018 році.

Олександр Ганущин, підписуючи документ, зазначив, що співробітництво у рамках проекту, який передбачає практичний та методологічний обмін досвідом, є необхідним елементом розвитку обох регіонів.

«Влада всіх рівнів повинна об’єднуватися для вирішення найбільш наболілих питань. У проекту велике майбутнє, адже створення механізму, який працюватиме без втручання влади, є цілком реальним», - сказав він.

5

У свою чергу Юрій Гарбуз, дякуючи колегам зі Львівщини за їх приїзд, зауважив: «За цей короткий час ми стали справжньою родиною та створили спільний проект – «Змінимо країну разом». Між нашими областями розтанув лід, як уособлення усіх стереотипів та міфів, що підігріваються зовнішнім ворогом».

1 (1)

Відтак Меморандум зафіксував прагнення обох регіонів у підтримці міжобласних обмінів досвідом, проектів в культурній, освітній та інформаційній галузях, організації та проведення спільних інтеграційних заходів для школярів із Львівщини і Луганщини задля формування дружніх відносин та підвищення рівня довіри між молоддю двох областей, поширення позитивного досвіду міжрегіональної співпраці тощо.