Ми все зробимо, щоб Україна була в Європі

28.01.2016
Ми все зробимо, щоб Україна була в Європі

Про це заявив Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс на зустрічі із головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним.

    Це вже друга зустріч депутатів Львівської обласної ради із Послом Латвії в Україні та депутатами Сейму Латвії. Ця країна  готова співпрацювати з Львівщиною і пропонує чимало потрібних проектів. Львів’ян перш за все зацікавила можливість психологічної реабілітації дітей та родичів тих військових, які загинули в зоні  АТО. Латвія готова прийняти на реабілітацію та лікування  і поранених українських бійців. Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин запевнив, що найближчим часом будуть підготовлені усі документи і вже влітку Латвія прийматиме дітей. Усі витрати латвійська сторона бере на себе.

       На зустрічі йшлося і про адміністративно-територіальну реформу. Депутати Сейму Латвії готові поділитися досвідом децентралізації з львівськими депутатами. Для цього проведуть низку семінарів. На переконання депутатів Сейму, такі реформи вкрай необхідні Україні.  Після територіальної реформи в Латвії залишилося 110 країв із 550. Відтак,  фінансування територій значно покращилося. Для того щоб львівські депутати краще зрозуміли і побачили,  які зміни відбулися, львів’ян запросили до Латвії.