Олег Синютка подякував Львівській обласній раді за конструктивну роботу в 2017 році

27.12.2017
Олег Синютка подякував Львівській обласній раді за конструктивну роботу в 2017 році

Сьогодні, 27 грудня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, підбиваючи підсумки року, подякував Львівській обласній раді за ухвалення в грудні бюджету області та всіх галузевих програм на 2018 рік.

«Дякую депутатам обласної ради за те, що безпрецедентно, вперше в історії Львівщини в грудні ми маємо не лише ухвалений бюджет на наступний рік, а й затверджені всі галузеві програми. Тобто, це вперше, коли ми входимо в новий рік зі всіма затвердженими обласними програми. Відтак нам залишається до 30 січня (є відповідна спільна позиція виконавчих структур і депутатського корпусу) затвердити переліки об’єктів, в які ми будемо інвестувати в 2018 році», - сказав Олег Синютка.

«Зростуть обсяги фінансування проектів місцевого розвитку (мікропроекти) до 105 млн грн. Думаю, збільшимо обсяги коштів з усіх джерел на ремонт доріг, зростуть видатки на житлово-комунальне господарство, енергозбереження. Вважаю, збережемо динаміку відкриття нових підприємств. Отож, сьогодні є всі підстави говорити, що динаміка 2018 року буде кращою від 2017-го. Єдине, що може в цьому завадити, це вторгнення агресора вглиб країни», - підкреслив голова Львівської ОДА.