Андрій Білоус зустрівся з Послом Республіки Узбекистан Алішером Абдуалієвим

26.12.2017
Андрій Білоус зустрівся з Послом Республіки Узбекистан Алішером Абдуалієвим

Питання двостороннього співробітництва в галузях економіки, культури, інформації, аграрному секторі обговорили сьогодні, 26 грудня, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, голова Львівської ОДА Олег Синютка з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Абдуалієвим.

На початку зустрічі Андрій Білоус, вітаючи гостя на Львівщині від імені голови обласної ради Олександра Ганущина, розповів про активну міжрегіональну співпрацю нашої області зі східними областями України. «До нас приїздять діти з Луганщини, ми запровадили обміни вчителями, мистецькими колективами, тісно контактуємо в інформаційній галузі», - повідомив перший заступник голови облради.

Крім того, Андрій Білоус зупинився на ефективній економічній співпраці Львівщини з країнами ЄС, зокрема Польщею, результатом якої є реалізація багатьох спільних проектів. «Пропонуємо Узбекистану співпрацю на рівні місцевих громад, а також організувати так званий ностальгічний туризм. Думаю, що туристична галузь – має стати одним із наших пріоритетів, оскільки спілкування між людьми знімає політичні питання. Отож, ми готові до співпраці», - підкреслив посадовець.

IMG_9862

У свою чергу Алішер Абдуалієв наголосив, що основна мета його візиту – надати додатковий імпульс розвитку співпраці між Узбекистаном і Львівщиною. «Політика для нас у взаєминах з Україною – є другорядною, головне – це економічна тісна співпраця», - сказав він, зауваживши, що його країна потребує високотехнологічної оборонної продукції.

Варто додати, що сторони під час зустрічі обговорили також питання регіональної співпраці між Самаркандом та Львівщиною, налагодження авіасполучення Львів – Ташкент, розвиток двостороннього туризму, можливість навчання молоді Узбекистану в львівських вузах, організацію прес-турів для узбецьких журналістів та промоційних заходів для бізнесу Львівщини, просування українського медійного продукту для протидії впливу російської пропаганди.