Комісія з питань культури підтримала фінансування профільних програм у межах проекту обласного бюджету

14.12.2017
Комісія з питань культури підтримала фінансування профільних програм у межах проекту обласного бюджету

Постійна комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та ЗМІ сьогодні, 14 грудня, провела слухання проектів обласного бюджету Львівської області на 2018 рік і Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік.

Проаналізувавши документ, депутати вирішили підтримати проект обласного бюджету Львівської області на 2018 рік і рекомендували винести його на розгляд сесії обласної ради.

Відтак комісією погоджено фінансування Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018 рік у сумі 11 млн 250 тис грн; Програми розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області на 2018 рік у сумі 1 млн 500 тис грн; Програми «Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2018 рік» у сумі 9 млн 700 тис грн; Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018 рік у сумі 23 млн 665 тис грн; Програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів у Львівській області у 2018 році в сумі 3 млн 600 тис грн.

Крім того, члени комісії підтримати проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік і рекомендували винести його на розгляд сесії обласної ради.

Наприкінці засідання комісія підтримала проект рішення обласної ради «Про спорудження монументу Героям Небесної Сотні у м. Львові», напрацьований обласною державною адміністрацією на підтримку численних звернень громадсько-політичних об’єднань Львівщини.