13 грудня – ожеледиця на дорогах та сильні опади

12.12.2017
13 грудня – ожеледиця на дорогах та сильні опади

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України, по території області в середу, 13 грудня, на дорогах ожеледиця. Вранці та вдень місцями сильні опади, переважно у вигляді мокрого снігу та снігу, налипання мокрого снігу.

Головне управління ДСНС України у Львівський області застерігає, що нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі, значне нагромадження снігу на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель тощо.

Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків.

По можливості слід триматися на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста.

У період сильних снігопадів прохання до мешканців прибирати власний автотранспорт із вулиць для безперешкодного руху аварійно-рятувальної техніки, не перекривати проїжджі частини доріг та під’їзди до будинків.