Перевізників Львівщини не виселятимуть на околиці Львова

26.01.2016
Перевізників Львівщини не виселятимуть на околиці Львова

Таке рішення прийняли депутати Львівської обласної ради, заслухавши звіт робочої групи з вивчення ситуації, що склалася у сфері автоперевезень на Львівщині. Із вимогою владнати ситуацію у сфері перевезень сесію обласної ради пікетували перевізники області. Голова робочої групи, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк наголосив, що в області склалася нездорова ситуація, коли одним перевізникам дозволялося доїжджати до автостанції на площі Двірцевій, а інших змушували довозити людей лише до автостанції на вулиці Стрийській.  Відтепер, ситуацію владнали,  усім перевізникам  стрийського та сколівського напрямку дозволено доїжджати до станції на площі Двірцевій.

    Окрім цього депутати обласної ради доручили Львівській ОДА спільно з профільною комісією облради до 1 травня розробити  та винести на затвердження депутатів Концепцію розвитку пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування у Львівській області на 2016-2020 роки. До розробки документу рекомендують залучити експертів у галузі автомобільних перевезень, представників органів місцевого самоврядування та перевізників.

      Депутати вирішили до 15 лютого 2016 року оголосити  конкурс на приміські та міжміські внутрішньообласні маршрути загального користування, на яких закінчився термін дії договорів.