Комісія з питань законності першою розглянула проект обласного бюджету на 2018 рік

11.12.2017
Комісія з питань законності першою розглянула проект обласного бюджету на 2018 рік

Сьогодні, 11 грудня, відбулося чергове засідання комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем. Депутати розглянули низку питань порядку денного, серед яких – проекти рішень «Про обласний бюджет Львівської області на 2018 рік» та «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік».

За прогнозами департаменту фінансів Львівської ОДА, проект обласного бюджету сягатиме 17,5 млрд грн. Це більше на 18% від очікуваного виконання 2017-го. Зауважимо, що у видатковій частині закладено ті макропоказники, які були озвучені й прораховані Міністерством фінансів і Кабміном.

На реалізацію обласних програм на Львівщині в 2018 році передбачається 1,3 млрд грн. Це на 200 млн грн більше, ніж у цілому буде виділено в 2017-му.

Із проектом бюджету на 2018 рік можна ознайомитися – тут.

Крім того, члени комісії проаналізували проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік.

Програма визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку Львівської області на 2018 рік, заходи та завдання для розвитку галузі (сфери діяльності), які відповідають основним стратегічним напрямам розвитку і заходам обласних цільових програм.

Фінансування заходів Програми у 2018 році здійснюватиметься за рахунок різних джерел фінансування: бюджетних коштів, кредитних ресурсів, власних коштів господарюючих суб’єктів, грантів, міжнародної технічної допомоги, доходів від надання платних послуг бюджетними установами, благодійної, гуманітарної, спонсорської допомоги та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Із проектом Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік можна ознайомитися – тут.

У підсумку депутати рекомендували вищеназвані документи до розгляду на сесії обласної ради.

Із графіком слухань проектів обласного бюджету Львівської області на 2018 рік і Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік можна ознайомитися - тут.