Олександр Ганущин із нагоди Дня Збройних сил України відзначив військовослужбовців нагородами обласної ради

04.12.2017
Олександр Ганущин із нагоди Дня Збройних сил України відзначив військовослужбовців нагородами обласної ради

Сьогодні, 4 грудня, напередодні 26-ої річниці Збройних сил України у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся святковий концерт, перед початком якого голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин відзначив нагородами військовослужбовців.

Олександр Ганущин, вітаючи викладацький склад академії з прийдешнім святом, зауважив: «Ми відзначаємо річницю вкрай важливої суспільної інституції – армії. Вона має сьогодні чи не найбільший рівень довіри серед українців. І це – також наш шанс. Шанс у боротьбі, яку ми ведемо четвертий рік, яка, на жаль, не закінчиться цього чи наступного року, бо ворог надто сильний. Але й ми за ці чотири роки стали куди сильнішими. Усупереч поширеному уявленню, що війни виграють генерали, війні виграють – злагоджені збройні сили, де добре навчені лейтенанти і сержанти. І в цьому головна місія Академії сухопутних військ. Добре розумію, що ще дуже багато слід в стінах цього вишу навчити молодих людей як не тільки користуватися зброєю, а й працювати з тими, хто готовий з вогнем у серці захищати Україну».

24312894_1618882321506251_3539375520795807886_n

Відтак за сумлінне виконання службового обов’язку, особистий внесок у зміцнення обороноздатності країни, патріотизм, вірність військовій присязі та з нагоди Дня Збройних сил України грамотою Львівської обласної ради нагороджено:

-підполковника Баранова Андрія Вікторовича – старшого викладача кафедри  інженерної  техніки  факультету  підготовки  спеціалістів   бойового (оперативного) забезпечення Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

-підполковника Живчука В'ячеслава Леонідовича – начальника науково-дослідної лабораторії автоматизованих систем управління науково-дослідного відділу (систем управління військами) Наукового центру Сухопутних військ;

-підполковника Целюха Ігоря Миколайовича –  старшого викладача кафедри бронетанкової техніки факультету бойового застосування військ Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

-підполковника Юнду Валерія Анатолійовича – старшого викладача кафедри ракетно-артилерійського озброєння факультету ракетних військ і артилерії Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

-полковника Кураша Євгенія Юрійовича – начальника штабу - першого заступника командира військової частини А0284;

-полковника Мельника Ігоря Валерійовича – начальника штурманської служби - головного штурмана військової частини А0780;

-полковника Сухарєва Ігоря Валерійовича – начальника оперативного відділу штабу - заступника начальника штабу військової частини А0780;

-підполковника Бабарикіна Петра Григоровича – старшого офіцера відділу радіотехнічних військ військової частини А0780;

-підполковника Стефаніва Сергія Миколайовича – старшого помічника начальника відділу напрямків на зенітні ракетні військові частини військової частини А2556; 

-підполковника Мошенського Миколу Івановича – командира
військової частини А2602;

-підполковника Солов'я Юрія Сергійовича – начальника відділу соціального забезпечення Львівського обласного військового комісаріату оперативного командування "Захід";

-старшого прапорщика Грета Василя Степановича – сержанта-інструктора взводу військової частини А3211.

24294381_1618882621506221_7306465421271094790_n

Нагородою Львівської обласної ради «Подяка обласної ради» Олександр Ганущин відзначив:

-старшого сержанта Горбаля Володимира Ярославовича – інструктора з водіння взводу навчальних автомобілів роти матеріально-технічного забезпечення Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

-молодшого сержанта Масовця Вадима Вікторовича – курсанта 31 навчального курсу загальновійськового факультету Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

-капітана Романчука Ростислава Володимировича – командира навчальної роти - старшого викладача військової частини А3211;

-старшого прапорщика Яремчука Віктора Григоровича – командира навчального автомобільного взводу військової частини А2600;

-капітана Погребного Миколу Івановича – начальника штабу - першого заступника командира гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи військової частини А0284;

-молодшого сержанта Івасіва Івана Богдановича – командира гранатометного відділення гранатометного взводу роти вогневої підтримки десантно-штурмового батальйону військової частини А0284;

-капітана Сидорка Андрія Ігоровича – командира ремонтно-технічної роти військової частини А4324;

-прапорщика Яровика Руслана Вільямовича – командира автомобільного відділення ремонтно-технічної роти військової частини А4324;

-сержанта Юрчишина Ігоря Омеляновича – електрика-моториста приймального радіоцентру інформаційно-телекомунікаційного вузла військової частини А4324;

-майора Босого Павла Анатолійовича – заступника начальника інформаційно-телекомунікаційного вузла з озброєння військової частини А2166;

-лейтенанта Бобала Руслана Володимировича – начальника фізичної підготовки і спорту військової частини А2166;

-прапорщика Калітовського Олександра Петровича – начальника контрольно-технічного пункту технічної частини військової частини А4623;

-сержанта Дуду Ярослава Івановича – командира відділення приймально-передавальних радіопристроїв радіотехнічної батареї військової частини А4623;

-прапорщика Сеніва Володимира Євгеновича – начальника обслуги ремонтно-технічної роти військової частини А2847;

-старшого сержанта військової служби за контрактом Братціва Михайла Михайловича – начальника лазні роти матеріального забезпечення військової частини А2847;

-старшого сержанта Трілу Андрія Івановича – інструктора з водіння взводу інструкторів роти інструкторів військової частини А4150;

-молодшого сержанта Ступку Андрія Вікторовича – командира бойової машини - командира механізованого відділення (позначення дій противника) механізованого взводу (позначення дій противника) механізованої роти (позначення дій противника) батальйону (позначення дій противника) Навчального центру підготовки підрозділів військової частини А4150;

-прапорщика Параняка Андрія Станіславовича – коменданта частини військової частини А1587;

-старшину Карпія Андрія Миколайовича – начальника відділення зв'язку - начальника радіостанції військової частини А2196;

-майора Радченка Миколу Федоровича – начальника центру супутникового зв'язку військової частини А2122;

-майора Кісіля Вадима Миколайовича – начальника центру телекомунікацій військової частини А2122;

-молодшого сержанта Калиту Тараса Мироновича – командира відділення технічного обслуговування автомобільної техніки військової частини А0363;

-капітана Зиня Ярослава Романовича – старшого офіцера відділення телекомунікаційних мереж військової частини А1277;

-майора Акуренка Андрія Леонідовича – начальника відділу повірки та регулювання сервісних засобів вимірювань військової частини А1124.

Крім того, голова Львівської обласної ради нагородив цінними подарунками Львівської обласної ради:

-солдата Паращука Олександра Андрійовича – курсанта навчального курсу Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

-солдата Ткачука Андрія Сергійовича – стрільця взводу охорони військової частини А2166;

-старшого солдата Кошеловича Юрія Івановича – оператора відділення бойового управління радіотехнічної батареї військової частини А4623;

-старшого солдата військової служби за контрактом Ойхмана Олександра Олександровича – номера обслуги зенітного артилерійського відділення взводу охорони військової частини А3394;

-старшого солдата Орду Сергія Сергійовича – старшого стрільця механізованого відділення (позначення дій противника) механізованого взводу (позначення дій противника) механізованої роти (позначення дій противника) батальйону (позначення дій противника) Навчального центру підготовки підрозділів військової частини А4150.