Андрій Білоус відзначив працівників прокуратури нагородами Львівської обласної ради

02.12.2017
Андрій Білоус відзначив працівників прокуратури нагородами Львівської обласної ради

Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус відзначив нагородами  працівників прокуратури області з нагоди їх професійного свята – Дня працівників прокуратури. 

У вітальному слові Андрій Білоус зауважив: «Вітаю вас  з вашим професійним святом. Зауважу, що депутатський корпус Львівської обласної ради з великою повагою ставиться до вашої праці. Бажаю вам міцного здоров’я, сили та домашнього затишку». 

Відтак за вагомий особистий внесок у реалізацію правової політики, високий професіоналізм в утвердженні принципу верховенства права та з нагоди Дня працівників прокуратури грамотою Львівської обласної ради нагороджено:

- старшого радника юстиції Приведу Андрія Володимировича – начальника відділу нагляду за додержанням законів у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Львівської області;

- юриста 1 класу Матолича Олега Миколайовича – прокурора Дрогобицької місцевої прокуратури Львівської області.

Нагородою Львівської обласної ради «Подяка обласної ради» Андрій Білоус відзначив радника юстиції Фединця Володимира Михайловича – заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Львівської області.

Крім того, перший заступник голови Львівської обласної ради  нагородив цінними подарунками Львівської обласної ради:

- юриста 1 класу Рибчич Наталію Ярославівну – прокурора Турківського відділу Самбірської місцевої прокуратури Львівської області;

- юриста 2 класу Пастух Мар’яну Ігорівну – прокурора Червоноградської місцевої прокуратури Львівської області.