Профільна комісія погодила ряд питань охорони здоров’я, соцзахисту та спорту

30.11.2017
Профільна комісія погодила ряд питань охорони здоров’я, соцзахисту та спорту

Сьогодні, 30 листопада, комісія з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту заслухала та підтримала проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік.


Також члени комісії одноголосно проголосували за звернення Великолюбінської селищної ради щодо прийняття у спільну власність нерухомого майна Великолюбінської селищної ради.


Як повідомив голова комісії Михайло Гичка, йдеться про будівлю міської лікарні з метою створення на її базі реабілітаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

За його словами, підтримали також звернення Сестер Чину Святого Василія Великого в Україні щодо повернення їм майнового комплексу колишнього монастиря в с.Словіта Золочівського району після закриття районної туберкульозної лікарні.

Стосовно соціального блоку питань, то комісія проголосувала за рішення щодо звільнення від сплати за житлово-комунальні послуги родин загиблих учасників АТО, а також підтримала прохання ЛОО ВГО «Українська спілка інвалідів – усі» про виділення коштів для потреб спеціальної музичної школи-інтернату ім.М.Крушельницької.


На звернення Львівської міської ради щодо надання допомоги в облаштуванні та ремонті квартири для О.Ільків – політв’язня та зв’язкової генерала Р.Шухевича комісія вирішила підтримати.


«Разом з колегами підтримали звернення народного депутата щодо сприяння в організації змагань з легкої атлетики з метою підтримки реконструкції Буської ДЮСШ.


Розглянули лист від ГО «Львівський авіаційно-спортивний клуб товариства сприяння обороні України» та проголосували за виділення додаткових коштів у 2017 році.


"Сподіваюся, заслухані нашою комісією питання матимуть підтримку і колег-депутатів на сесійному засіданні", - зазначив Михайло Гичка.