На Львівщині стартував Карпатський форум регіонального розвитку

30.11.2017
На Львівщині стартував Карпатський форум регіонального розвитку

Сьогодні, 30 листопада, розпочав роботу дводенний Карпатський форум регіонального розвитку, який відбувається за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Участь у форумі беруть представники Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. На відкритті заходу виступив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

За словами Олександра Ганущина, у межах форуму Львівщина представить свої напрацювання щодо посилення регіональної конкурентоспроможності, розвитку туризму Карпат, залучення інвестицій, міжнародної технічної та фінансової допомоги у карпатський регіон та інші.

«Разом маємо напрацювати конкретні проекти, де будуть у фокусі Карпати з їх громадами, проблемами, шляхами їх вирішення, а також ріст інституційних спроможностей місцевого самоврядування», - наголосив Олександр Ганущин, звертаючись до учасників форуму.

Крім того, Олександр Ганущин у вітальному слові запросив Програму U-LEAD активніше співпрацювати з Львівщиною в напрямку децентралізації.

Варто зауважити, що програмою форуму передбачено проведення таких пленарних засідань: «Регіональний розвиток: напрямки посилення регіональної конкурентоспроможності», «Практичні аспекти залучення інвестицій у карпатський регіон», «Розвиток туризму Карпат», «Умови розвитку людського капіталу у громадах», «Інструменти розвитку сільських територій», «Енергетична самодостатність територіальних громад», «Залучення міжнародної технічної та фінансової допомоги для розвитку громад».

Із програмою форуму можна ознайомитися – тут.