У Львівській опері відбувся гала-концерт Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги»

28.11.2017
У Львівській опері відбувся гала-концерт Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги»

Сьогодні, 28 листопада, у Львівському національному  театрі опери та білету  відбувся гала-концерт Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги». Впродовж жовтня у всіх навчальних закладах проходили відбіркові конкурси цього фестивалю.

Фестиваль має на меті широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу у ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах та Революції Гідності, а також підтримує і прославляє бойовий дух наших воїнів на східних фронтах.

Діти виступали у різних жанрах – вокал, ансамблі, хори, оркестри, танцювальні композиції, вокально-хореографічні, театралізовані.

Керівник проекту - Володимир Степанишин.

З вітальним словом виступив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, який подякував організаторам фестивалю, які 18 років поспіль проводять такий гарний мистецький захід. «Сурми звитяги – це той майданчик, де зустрічаються талановиті дітки, залучаються до патріотичного виховання. Цей конкурс демонструє, яке обдароване наше майбутнє покоління», - зазначив Володимир Гірняк.