До прийняття бюджету вийдемо на конкретні рішення, які дозволять залучити додаткові кошти в наші галузі, – Володимир Гірняк

24.11.2017
До прийняття бюджету вийдемо на конкретні рішення, які дозволять залучити додаткові кошти в наші галузі, – Володимир Гірняк

Сьогодні, 24 листопада, робоча група з вивчення фінансово-господарської діяльності комунальних закладів Львівської обласної ради на чолі із заступником голови Львівської обласної ради Володимиром Гірняком заслухала звіти керівників 8 закладів галузей освіти та охорони здоров’я.

За словами Володимира Гірняка, робоча група продовжує працювати, здійснюючи моніторинг діяльності роботи комунальних закладів для покращення ефективності їхньої роботи. «Бачимо, що є певні запитання і проблеми. Думаю, що до прийняття бюджету на 2018 рік, яке планується на 21 грудня, ми повинні вже виходити на конкретні рішення, які дозволять залучити додаткові кошти в наші установи різних галузей», - наголосив він.

Заступник голови облради підкреслив, що головна мета робочої групи – зекономити бюджетні кошти, де це можливо, а також допомогти комунальним установам.

Відтак під час засідання керівники комунальних закладів озвучили нагальні проблеми очолюваних установ, а також спільно з членами робочої групи визначили, де це можливо, резерви для економії бюджетних коштів.

Крім того, на переконання Володимира Гірняка, для ефективного управління закладами необхідно широко запроваджувати контрактну систему працевлаштування: «Керівник закладу має працювати 5 років, тоді знову йде на конкурс, маючи чітку програму розвитку закладу».

Нагадаємо, робоча група спільно з директорами департаментів Львівської ОДА після вивчення ситуації буде пропонувати сесії обласної ради шляхи вирішення проблем.