Обласні депутати просять перевізників не відмовляти у пільговому перевезенні окремих категорій громадян

22.01.2016
Обласні депутати просять перевізників не відмовляти у пільговому перевезенні окремих категорій громадян

         Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради розглянула звернення ТзОВ «Самбірське АТП-14608» і Львівської обласної асоціації інвалідів щодо пільгового проїзду окремих категорій громадян Львівщини.

         Комісія прийняла одностайне рішення, відповідно до пункту 11 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», звернутися до Президента Львівської обласної організації роботодавців транспорту І. Думи та голови ЛОО ВГО «Всеукраїнська Асоціація Перевізників» І. Велійка з проханням не відмовляти у пільговому перевезенні окремих категорій громадян у громадському транспорті загального користування, до вирішення питання щодо джерел фінансування.

"Прості люди - пенсіонери, ветерани, учасники АТО не винні у тому, що під час бюджетного процесу десь загубилися їхні гроші. переконаний, що це питання буде вирішене, бо інакше не може бути. Але поки воно вирішується, не можна викидати людей з маршруток і автобусів," - наголосив голова комісії Михайло Гичка.

 

         Також нагадаємо, що Львівською обласною радою було прийнято рішення від 12.01.2016 № 48 «Про звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо покращення бюджетних показників на 2016 рік у частині вирішення проблем з компенсацією за пільговий проїзд, обсягів освітньої та медичної субвенції,

фінансування професійно-технічної освіти».