Бюджетна комісія підготувала низку програм для розгляду на сесії обласної ради

23.11.2017
Бюджетна комісія підготувала низку програм для розгляду на сесії обласної ради

Сьогодні, 23 листопада, постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку продовжила розглядати звіти про виконання  обласних цільових програм за підсумками 9 місяців та погоджувати проекти нових програм.

Відтак бюджетна комісія погодила проекти рішень: «Про внесення змін до Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2017-2020 роки»,  «Про затвердження Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2018-2020 роки»,«Про внесення змін до Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва у Львівській області на 2016-2020 роки», «Про внесення змін і доповнень до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки», «Про внесення змін до Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки», а також підтримала проект Програми газифікації населених пунктів Львівської області.

Додамо, що депутати підтримали низку пропозицій щодо виділення фінансового ресурсу для підтримки співпраці Львівщини та сходу, а також співфінансування транскордонних проектів. Зокрема, проведення конкурсу освітніх обмінів між закладами освіти Львівської та Луганської областей (1 млн грн); проведення конкурсу культурних обмінів між закладами Львівської та Луганською областей (500 тис грн); проведення конкурсів обмінів між засобами масової інформації Львівської та Луганською областей (300 тис грн); стимулювання ініціатив місцевих карпатських громад шляхом проведення конкурсу ініціатив місцевих громад на засадах багатосекторної співпраці (2 млн грн). «Такі ініціативи – це пріоритет в роботі Львівської обласної ради», - наголосив голова бюджетної комісії Олег Домчак.

IMG_8968

Коментуючи погодження бюджетною комісією Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2018-2020 роки, заступник голови комісії Іван Собко зауважив, що цей документ був доопрацьований відділом з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків облради. «Було додано порядок співфінансування проектів МТД, оскільки він був відсутній, а також доопрацьовано сам проект рішення в частині втрати терміну дії попередньої програми – 31.12.2017 року», - розповів він.

За підсумками розгляду проектів обласних програм Олег Домчак дав доручення профільним департаментам Львівської ОДА спільно з радниками апарату обласної ради доопрацювати пропозиції, зауваження бюджетної комісії та подати остаточні узгоджені варіанти проектів обласних програм на візування до п’ятниці, 24 листопада, до 15:00 год. Ці документи підготують на засідання президії, яке відбудеться наступного тижня, з подальшим можливим розглядом їх на черговій сесії обласної ради 5 грудня.

Крім того, члени комісії заслухали звіти про виконання за підсумками 9 місяців 2017 року таких програм: Обласної цільової програми підвищення кваліфікації; Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2017-2020 роки; програми забезпечення діяльності регіональних ландшафтних парків Львівщини на 2017-2021 роки.

Варто зауважити, що наступного тижня комісія планує розглянути ще 4 нових програми, а також проаналізувати дві стратегії: розвитку гірських територій Львівської області на 2018-2020 роки та поводження з твердими побутовими відходами у Львівській області на 2017 – 2022 роки.

IMG_8971