Олександр Ганущин розповів делегації Інституту політичної освіти про роботу Львівської обласної ради

23.11.2017
Олександр Ганущин розповів делегації Інституту політичної освіти про роботу Львівської обласної ради

У четвер, 23 листопада, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся з делегацією Інституту політичної освіти (ІПО).

Серед учасників делегації - депутати, мери, журналісти з України, а також з Чехії, Словаччини, Угорщини.

Під час зустрічі очільник обласного парламенту розповів як працює Львівська обласна рада, поділився успіхами у транскордонній співпраці та напрямками роботи між Львівщиною та Луганщиною.

«Маю велику честь сьогодні зустрічатися з вами. Робота Львівської обласної ради є доволі непростою. У складі 9 фракцій. Багато зустрічаємося з депутатами, спілкуємося перш аніж приймати те чи інше рішення. Як результат понад  90% рішень, які виносяться  на розгляд депутатського корпусу – прийнято. Маємо  великі успіхи і в транскордонній співпраці. Львівщина залучила понад 6. 5 млн євро на збереження пам’яток історико-культурної спадщини та природоохоронні проекти у рамках конкурсу проектів Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020, що має на меті фінансову підтримку за кошти Європейського Союзу. Маємо  успішну програму Конкурсу мікропроектів, активно працюємо і зі Сходом країни», - зазначив Олександр Ганущин.  

Зазначимо,  23-25 листопада делегація з 35 осіб, сформована Інститутом політичної освіти, перебуває на навчанні у Львові. Учасники матимуть два навчання – одне в Україні, на базі Львова, а інше – у Центральній Європі, зокрема – в Брюсселі. Делегація складається з депутатів, мерів, журналістів в основному з Україна, а також з Чехії, Словаччини, Угорщини. 

      

 

Довідково

Інститут політичної освіти як громадська організація був заснований у 2001 році за ініціативою молодих людей – учасників семінарів з політичної освіти. В липні 2010 року Інститут політичної освіти (ІПО) набув статус всеукраїнської організації. Протягом часу свого існування ІПО став автором та впровадив в життя низку різноманітних проектів, направлених на розвиток демократії та становленню громадянського суспільства в Україні.

Місією ІПО є політична освіта українського суспільства, розвиток місцевого самоврядування та парламентаризму, європейська інтеграція України, утвердження демократичних цінностей.

Завдання ІПО: аналіз поточної політичної ситуації; вивчення та популяризація європейських класичних ідеологічних течій, соціального ринкового господарства; розбудова громадянського суспільства; підвищення рівня політичної освіти молодого покоління; здійснення на громадських засадах прогнозування та моделювання розвитку держави і суспільства, їх структурних елементів; сприяння організації досліджень та вивченню проблем організації і управління суспільними процесами і інститутами, взаємодії особистості та соціальних інститутів; наукова діяльність у сфері політології; спостереження за виборчим процесом; сприяння розвитку міжнародного співробітництва з організаціями, що мають подібні напрямки діяльності.

Партнери Інституту: Верховна Рада України; Кабінет міністрів України; органи місцевого самоврядування; місцеві державні адміністрації; Фонд Конрада Аденауера (Німеччина); Фонд Едуардо Фрея (Нідерланди); Вестмінстерська Фундація за Демократію (Велика Британія); Фонд Роберта Шумана (Франція); Фонд Альчідо де Гаспері (Італія); Фонд Ганса Зайделя (Німеччина); Агентство США з міжнародного розвитку; Міжнародний Фонд «Відродження»; Представництво ОБСЄ в Україні; Центр політичної парламентської освіти та тренінгу (CET, Фракція Європейської Народної Партії в Європарламенті); Інститут Роберта Шумана (Угорщина); Міністерство Закордонних Справ Республіки Польща (програма «Польська допомога»); Посольство Республіки Польща в Україні; Посольство Королівства Нідерланди в Україні.

Основні проекти, над якими працює Інститут: Програма з розвитку громадянського суспільства в Україні; Програма навчання депутатів місцевих рад; Школа молодого лідера; Європейська інтеграція України; Пам’ятати заради майбутнього; Міжнародні проекти; Конференції; Програма навчання кандидатів в депутати місцевих рад; Чесні вибори.