У Львові відкрився Форум громадських організацій «Партнерство та розвиток»

20.11.2017
У Львові відкрився Форум громадських організацій «Партнерство та розвиток»

Сьогодні, 20 листопада, у Будинку вчених стартував другий щорічний Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток».

«Хочу подякувати сьогодні за підтримку усім представникам громадських організацій, які працюють на Львівщині. Завдяки налагодженій співпраці та комунікації з активістами нам вдається робити багато позитивних речей. Закликаю вас усіх до плідної роботи та взаєморозуміння», - зазначив під час вітального виступу заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

В межах форуму відбулася панельна дискусія на тему: «Вплив громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади».

Участь у ній взяв державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, який торкнувся питання особливостей, можливостей та переваг проведення конкурсу для громадських організацій, член наглядової ради «Тепле місто», підприємець, співзасновник ресторанної групи Fast Food Systems та Kumpel Group Марк Зархін подискутував про сучасне громадянське суспільство та  про те, що буде актуально завтра. Питання плюсів та мінусів проведення конкурсів для громадських організацій органами влади підняв координатор проекту Київський діалог у м. Львові Станіслав Безушко.  Голова центру громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» Любов Максимович зупинилась на темі основ успіху та ефективності діяльності громадської організації.
Як побудувати якісну взаємодію громадських організацій та органів влади розповів голова Громадської ради при Львівській облдержадміністрації Андрій Болюбаш.

Під час заходу учасники мали можливість узяти участь у майстер-класах, зокрема з питань проектного менеджменту, щодо процесів залучення фінансів та інших ресурсів, які організація не може забезпечити самостійно, та які є необхідними для реалізації певного проекту або своєї діяльності в цілому, здійснення управління командою, ресурсами проекту за допомогою спеціальних методів та прийомів з метою успішного досягнення поставленої мети тощо.

Результатом форуму стане напрацювання пропозицій для спрощення Порядку проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка.