Львівщину відвідали представники Програми USAID з реформування сектору юстиції «Нове правосуддя»

15.11.2017
Львівщину відвідали представники Програми USAID з реформування сектору юстиції «Нове правосуддя»

У середу, 15 листопада, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся із представниками Програми USAID з реформування сектору юстиції «Нове правосуддя».

Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці в сфері покращення обізнаності громадян щодо судової реформи та подальших ініціатив у цій сфері. 

Як наголосив очільник облради,  покращення доступу громадян до правосуддя є одним з важливих питань регіону. Також Олександр Ганущин відзначив необхідність покращення умов та приміщень, в яких знаходяться наші судові установи.

«Наші громадяни мають отримувати якісні і доступні послуги правового забезпечення, з відповідним рівнем безпеки та комфорту», - додав він. 

В свою чергу керівник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Майкл Вон повідомив, що їх Програма «Нове правосуддя» реалізується з метою надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, органам влади, громадянському суспільству та народу України у здійсненні судової реформи з урахуванням відповідних конституційних змін та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки.

«Ця програма підтримуватиме заходи органів влади та громадських організацій з побудови незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної судової системи, здатної забезпечити верховенство права та протидіяти корупції, - зазначив Девід Майкл Вон. - На виконання своїх завдань Програма багато уваги приділяє підвищенню обізнаності громадян та професійної спільноти щодо змісту судової реформи загалом та окремих її аспектів». 

Як відомо, сьогодні у сесійній залі Львівської облради регіональний форум «Правовладдя і суспільство» за участі представників органів місцевого самоврядування, правопорядку, громадянського суспільства, місцевого бізнесу.