Топ новини

У Львові засідатиме Вишеградська група

22.01.2016
У Львові засідатиме Вишеградська група

25  лютого 2016 року у Львові запланований круглий стіл із енергоефективності  у форматі «V4 ( Вишеградська 4) + Україна та проведення двостороннього українсько-словацького «Ярмарку досвіду» з енергоефективності.

    Генеральний консул Словацької республіки Янка Буріанова та економічний дипломат Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчова сьогодні зустрілися із керівництвом області. Дипломати мають на меті ознайомитися із соціально-економічним потенціалом Львівщини.      На сьогоднішній зустрічі голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин підтвердив необхідність такого заходу. За його словами в області є чимало комунальних закладів, які потребують негайного впровадження енергоощадних технологій. Начальник відділу аналізу програм та інвестицій обласної ради Іван Собко переконаний, що енергоощадні технології перш за все слід впроваджувати у закладах охорони здоров»я. В області вже є вдалі приклади співпраці із іноземними інвесторами.

         Генеральний консул Словацької республіки в Ужгороді Янка Буріанова запевнила усіх присутніх, що Словаччина постійно підтримує Україну у її європейському прагненні та  завжди виступала за цілісність України.