Механізм проведення конкурсу проектів місцевого розвитку визнаний експертами як один із найкращих, - із засідання круглого столу

09.11.2017
Механізм проведення конкурсу проектів місцевого розвитку визнаний експертами як один із найкращих, - із засідання круглого столу

Найкраще виписані умови проведення обласних конкурсів є саме у Програмі проведення конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018-2020 роки. Про це зазначили  експерти під час круглого столу: «Конкурсний розподіл коштів бюджету Львівської області» у четвер, 9 листопада, який відбувся у Львівській обласній раді.

Як розповів заступник голови комісії з питань бюджету Іван Собко, конкурс мікропроектів передбачає прозорі механізми реалізації, подачу он-лайн заявок, навчання та інформування громадськості щодо участі в конкурсі, незалежну експертну оцінку та відкритий доступ до інформації, а також візуалізацію проектів. «Виконання обласної програми мікропроектів місцевого розвитку минулого року становив 99,4%, цьогоріч плануємо покращити цей показник», - зауважив він.

«У 2017 році загальна вартість проектів-переможців склала 145,9 млн грн, з них 69,8 було скеровано з обласного бюджету, решту коштів надали місцеві бюджети, спонсори, громада. Успіх цієї програми полягає в тому, що люди повірили в неї, в те, що можна змінювати життя у своїх населених пунктах на краще», - підкреслив Іван Собко.

Як відомо, у 2017 році в області реалізується 619 мікропроектів. Це ремонт та реконструкція закладів освіти, медицини, культури, встановлення вуличного освітлення, благоустрій, придбання обладнання тощо.