У цьому році на реалізацію обласних програм виділено рекордні понад 1 млрд грн, - Олег Домчак

09.11.2017
У цьому році на реалізацію обласних програм виділено рекордні понад 1 млрд грн, - Олег Домчак

У 2017 році на реалізацію обласних цільових програм обласна рада скерувала понад 1 млрд грн. Це найвищий показник залучених коштів на обласні програми за останні роки.

Про це повідомив голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак під час круглого столу: «Конкурсний розподіл коштів бюджету Львівської області» у четвер, 9 листопада.

«Обласна рада не лише збільшила фінансовий ресурс на обласні програми, а й поставила дуже чіткі та конкретні вимоги – це якість підготовки, прийняття, виконання, а також прозорі механізми та постійний фінансовий моніторинг, - наголосив  Олег Домчак. – Тішить, що щороку ми збільшуємо частку обласного бюджету на цільові програми, які містять конкурсну складову. Цього року вона становить уже 15% від загальної суми, передбаченої на обласні програми на 2017 рік».

За його словами, наступним завданням - є затвердити усі нові обласні програми на наступний рік до ухвалення обласного бюджету. «Зараз на розгляд постійних комісій обласної ради подано 35 програм, дві з них – це стратегії, зокрема, «Стратегія розвитку гірських територій» та «Стратегія поводження з твердими побутовими відходами». Комісії розпочали заслуховувати звітів, а  також візії нових обласних програм», - повідомив він.

Олег Домчак подякував ГО «Європейський вибір» за якісне аналітичне дослідження  та висловив побажання щодо активної участі й інших громадських організацій в роботі постійних комісій облради, надання конкретних конструктивних пропозицій під час підготовки проектів рішень, зокрема обласних цільових програм.