Вірити в себе і Україну, - Олександр Ганущин під час вшанування Українських Січових Стрільців на Янівському кладовищі

01.11.2017
Вірити в себе і Україну, - Олександр Ганущин під час вшанування Українських Січових Стрільців на Янівському кладовищі

Сьогодні, 1 листопада, керівництво області та міста, студенти ЛНУ імені Івана Франка, громадські діячі з нагоди відзначення 99-ї річниці утворення Західноукраїнської народної республіки поклали квіти до Меморіалу Українських Січових Стрільців на Янівському кладовищі.

Опісля відбулося громадське віче.

«Сьогодні ми відзначаємо дату в історії України - одну з найуспішніших. Це встановлення першої державності на західноукраїнських землях. Тодішній поклик сердець молодих людей став прикладом для майбутніх поколінь. Зараз вони надихають тих бійців, які боронять східні кордони, - зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. - Ми обов’язково переможемо і завершимо те, що робили Січові Стрільці, воїни Української Галицької Армії. Маємо просто вірити в себе і в Україну».

Нагадаємо, на Львівщині урочисто відзначають 99-ту річницю утворення Західноукраїнської Народної Республіки. Керівництво області, міста, військові, громадськість поклали квіти до Меморіалу воїнам УГА на Личаківському кладовищі та могили Президента Національної Ради ЗУНР Є.Петрушевича. Також запалили лампадки на могилах загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України на полі почесних поховань № 76.