Ще три проекти МТД отримають співфінансування з обласного бюджету, - рішення Програмної ради

31.10.2017
Ще три проекти МТД отримають співфінансування з обласного бюджету, - рішення Програмної ради

Сьогодні, 31 жовтня, під час засідання Програмної ради з питань співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги розглянули низку проектів, які подали свої заявки на співфінансування з обласного бюджету.

Департамент МТД та міжнародного співробітництва ЛОДА представив Програмній раді  пропозиції, які складалися з двох компонентів: перша – це співфінансування з обласного бюджету проекту Золочівської міської ради «Капітальний ремонт житлового фонду ОСББ м. Золочева Львівської області» на суму 486 тис грн., друга – скерування коштів на розробку проектно-кошторисної документації на проекти, що стали переможцями в рамках Програми «Польща-Білорусь-Україна» на загальну суму 995 тис грн. Зокрема, йдеться про проекти «Адміністрації державного історико-культурного заповідника «Тустань» «Світ Карпатських розет – заходи для збереження культурної унікальності Карпат»  та  департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА «Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні»

«Дуже позитивно те, що на Львівщині діє такий інструмент дофінансування проектів міжнародної технічної допомоги як Регіональна програма з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції, фінансовий ресурс якої щорічно збільшується. Враховуючи  добрі темпи наших конкурсантів в діючих програмах МТД, є позиція керівництва облради та облдержадміністрації значно збільшити у наступному році фінансування вищезгаданої обласної програми», - зауважив перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус.

За словами начальника відділу з реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ Івана Собка, нерозподіленими залишилися 870 тис грн в рамках обласної програми, які будуть ефективно використані ще в цьому році. Програмна рада планує провести ще одне засідання та надати відповідні кошти на наступним переможцям в рамках Програми «Польща-Білорусь-Україна».