Академія сухопутних військ здобула нагороди двох міжнародних виставок

26.10.2017
Академія сухопутних військ здобула нагороди двох міжнародних виставок

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного здобула нагороди в усіх конкурсах Дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та Шостої міжнародної виставки освіти за кордоном «WorldEdu — 2017», які тривали упродовж 24-26 жовтня в Києві.

Так, академія сухопутних військ здобула:
- звання «Лідер інновацій в освіті» з врученням Кубку та Сертифікату;
- звання лауреата конкурсу «Видатні наукові досягнення в освіті»;
- золоту медаль в номінації «Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування компетентності учасників освітнього процесу» в конкурсі «Тематичні номінації».

Варто зауважити, що цьогоріч участь у виставках взяли 585 гостей із 23 регіонів України та семи країн світу. Серед них – представники 93 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ, 12 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій, 369 загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою та інші.

Роботу виставок супроводжувала змістовна тематична програма: науково-практичні конференції, тематичні семінари, воркшопи, презентації, майстер-класи, панельні дискусії за участі провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, педагогів-практиків, представників закордонних навчальних закладів, агенцій, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Додамо, що організатором цього заходу виступила компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.