Інвестуйте у Львівщину. Тут вам будуть раді, - Олександр Ганущин на відкритті XVII Міжнародного економічного форуму

26.10.2017
Інвестуйте у Львівщину. Тут вам будуть раді, - Олександр Ганущин на відкритті XVII Міжнародного економічного форуму

Сьогодні, 26 жовтня, у Львові на стадіоні «Арена Львів» стартував XVІI Міжнародний економічний форум «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». Впродовж 26 та 27 жовтня відомі українські та зарубіжні експерти дискутуватимуть про економічний розвиток, боротьбу із корупцією, підготовку професійних кадрів, альтернативну енергетику та ділитимуться своїм досвідом.

На урочистому відкритті були присутні перший Віце-прем`єр міністр УкраїниСтепан Кубів, представники Кабінету Міністрів України, очільники області та міста. Очікується участь народних депутатів, представників провідних українських та іноземних компаній, закордонних делегатів Німеччини, Китаю, Японії, Польщі, Хорватії, Великобританії, Канади та інших країн.

«Від імені Львівської обласної ради вітаю всіх, хто створює додану вартість для себе і для Львівщини. Що цікавить місцеву владу? Податки до місцевого і державного бюджетів та робочі місця. Дякуючи бізнесовій частині присутній у залі ми маємо ріст обох головних показників. Як наслідок, маємо у регіоні спокійну соціальну атмосферу і візуальні зміни. Інвестуйте у Львівщину і працюйте тут. Тут Вам будуть раді!», - зазначив під час виступу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

У перший день форуму відбудуться чотири дуже актуальних тематичних панелі. Кожна із тем потребує окремої уваги в умовах сьогодення.

Темою однієї із панелей стане впровадження реформ на шляху економічного зростання. Учасники Форуму обговорять сучасний стан реформ в Україні, можливості поширення європейського досвіду в українських реаліях, а також конкурентні перевагинашої держави.

Також в межах XVIІ Економічного форуму говоритимуть про основні фактори успішної економіки регіону. Експерти дискутуватимуть про фінансові інструменти, які дозволяють ефективно реалізувати інвестиційні проекти. Окремо розглянуть й передовий досвід у сфері вітроенергетики та можливості реалізації проектів з альтернативної енергії.

Іншим вагомим напрямком буде тема боротьби із корупцією та відкритості влади на прикладі Львівщини. Спікери говоритимуть про те, якими повинні бути відносини бізнесу та влади для бажаних антикорупційних перетворень, а також побудову суспільства, яке не толерує корупцію. Йтиметься і про реформу судової системи, як однієї з «інвестицій» у комфортний бізнес-клімат та практику у сфері криміналізації корупції.

Завершальною, але не менш важливою, 26 жовтня, стане панель, присвячена формуванню професійно-технічної кузні кадрів. Учасники дискусії говоритимуть про нову стратегію розвитку професійно-технічної освіти, а також її готовність до викликів часу. Також можна буде почути про міжнародні варіанти реформи системи професійно-технічної освіти і можливі точки дотику із бізнесом.