Львівщина анонсує промислову революцію для України: дізнайся більше на XVII Економічному форумі

24.10.2017
Львівщина анонсує промислову революцію для України: дізнайся більше на XVII Економічному форумі

У четвер та п’ятницю, 26-27 жовтня, на «Арені Львів» пройде XVII Міжнародний економічний форум, який цього разу матиме назву «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». 

Цьогоріч очікується вдвічі більша кількість учасників, порівняно із минулим роком – понад 2,5 тисячі осіб. Серед них – вище керівництво держави, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, банкіри. 

У перший день на стадіоні «Арена Львів» учасники говоритимуть про реформи для економічного зростання, відкритість влади, імплементацію європейського досвіду у сучасних реаліях, прозорі відносини бізнесу та влади, а також боротьбу із корупцією на прикладі Львівщини. Окремі дискусії відбуватимуться щодо альтернативної енергетики і передового досвіду лідерів галузі, а також формування професійно-технічної кузні кадрів. 

Наступного ж дня Форум матиме аж шість дискусійних напрямків: агропромисловий розвиток, енергетична  політика, міжнародні відносини, експорт, туризм та інфраструктура.Дискусії відбуватимуться на чотирьох різних локаціях. 

На секції про експорт українські та іноземні фахівці розглянуть пріоритети та основні завдання національної експортної стратегії, а також посилення зовнішньої конкуренції в сучасних умовах. У межах платформи, котра буде присвячена міжнародним відносинам, спікери говоритимуть про активізацію діалогу між владою, громадянським суспільством і міжнародними донорськими організаціями, а також політику регіонального партнерства. Окремим питанням дискусій буде енергетична політика, де учасники ділитимуться кращим досвідом у реалізації енергоефективних проектів, об'єктів альтернативної та відновлюваної енергетики, залучення інвестицій та міжнародну фінансову підтримку. 

Туристична панель другого дня буде присвячена можливостям та перспективам залучення туристичних потоків із Азії, а також відкритості України до гостей Далекого Сходу. Агропромисловий напрямок Форуму зосередить увагу представників влади і бізнесу на продовольчій безпеці та здоровому харчуванні. А на останній, шостій секції, експерти розглянуть можливості Львівського регіону, як транспортного коридору між Європою та Азією, а також підпишуть меморандуми про співпрацю між залізницями та аеропортами одразу кількох країн. 

Окрім представників виконавчої влади, очікується участь народних депутатів, представників провідних українських та іноземних компаній, закордонних делегатів Німеччини, Китаю, Японії, Польщі, Хорватії, Великобританії, Канади та інших країн. 

Детальна програма, а також акредитація для ЗМІ доступні на сайті: http://ief.com.ua/.