Андрій Парубій та Марек Кухцінський здійснили поїздку до новостворюваного пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховичі»

22.10.2017
Андрій Парубій та Марек Кухцінський здійснили поїздку до новостворюваного пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховичі»

У неділю, 22 жовтня, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій разом з членами делегації з української та польської сторони в рамках робочого візиту до Польської Республіки та участі у Конференції з парламентського співробітництва у регіоні Центральної та Східної Європи здійснили поїздку до новостворюваного пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховичі» на кордоні України з Польщею. Участь у заході взяв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій та Маршалок Сейму Республіки Польща Марек Кухцінський проінспектували роботу пунктів пропуску на польсько-українському кордоні та процес розвитку прикордонної інфраструктури.

«Ми поставили амбітну ціль - кардинально збільшити кількість переходів між Україною і Європейським Союзом. Після отримання безвізового режиму кількість українців, які мандрують і перетинають кордон, збільшилась. І тепер нам вкрай важливо забезпечити комфорт українських громадян, щоб вони не стояли в довгих чергах і для них не було проблемою перетинання кордону», - заявив Голова Верховної Ради і пояснив: «Тому ми домовились з Маршалком про визначення тих місць, які найбільше сьогодні потребують побудови нових переходів, і поетапно, виділяючи кошти з українського та польського бюджетів, будувати нові переходи».

22752902_10210129017689481_1302463331_n