Німецькі дипломати ознайомилися як працює обласний парламент Львівщини

19.10.2017
Німецькі дипломати ознайомилися як працює обласний парламент Львівщини

Сьогодні, 19 жовтня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся із молодими німецькими дипломатами. Під час спілкування німецьких гостей ознайомили із системою місцевого самоврядування в України та роботою депутатського корпусу облради. 

Зокрема, Олександр Ганущин прочитавкоротку лекцію про місцеве самоврядування України, його виклики та перспективи, а також про діяльність та здобутки Львівської обласної ради. 

«Я є головою обласної ради 7 скликання, був обраний більшістю голосів. У цій каденції найбільш строкатий місцевий парламент, оскільки складається з 9 політичних фракцій. Всього рада налічує 84 обласних обранці. У своїй роботі намагаюся консолідувати позиції депутатів, шукати точки дотику та компроміси задля ухвалення необхідних для Львівщини рішень», - зауважив очільник облради.

За його словами, депутати під час засідань керуються визначеним регламентом, сесії відбуваються один раз на три тижні, є практика також позачергових зібрань. 

Зі свого боку німецькі гості цікавилися питаннями повноважень органів місцевого самоврядування, децентралізації, міжрегіональної співпраці, правого захисту, особливостей виборчої системи та гендерної рівності. 

На завершення дипломати з Німеччини отримали від голови облради пам’ятні подарунки. 

«Я бажаю вам успіху у вашій дипломатичній роботі. Сподіваюся, що проведений час у цій залі Львівської обласної ради пішов вам на користь та з’явилось розуміння, як працює місцеве самоврядування. Також зичу гарних вражень від Львівщини та України загалом», - зазначив Олександр Ганущин.

 

Слід додати, що візит молодих німецьких дипломатів до України організований у рамках проекту обміну досвідом між Дипломатичною академією України при МЗС України та Берлінською дипломатичною академією. У Києві молоді аташе відвідують семінари та лекції, зокрема й щодо процесів в українських регіонах. Львівщина, як одна із зразкових областей, була обрана для візиту делегації з метою наочного ознайомлення з функціонуванням регіонів.