Львівському державному університету безпеки життєдіяльності – 70 років

19.10.2017
Львівському державному університету безпеки життєдіяльності – 70 років

Сьогодні, 19 жовтня, відбулися урочистості з нагоди 70-річчя Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Привітати колектив вузу завітав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Олександр Ганущин від імені Голови Верховної Ради України Андрія Парубія привітав колектив Львівського державного університету безпеки життєдіяльності: «Прийміть найщиріші вітання з нагоди 70-річчя університету. Літопис закладу бере початок від курсів пожежної охорони, пожежно-технічного училища, інституту пожежної безпеки до потужного і широковідомого не лише в Україні, а й за її межами – Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Покоління викладачів, командирів, керівників виховали висококваліфікованих спеціалістів у галузі безпеки, які завжди керувалися у свої роботі високими людськими цінностями – любов’ю, терпінням, жертовністю задля ближнього.

На скрижалях історії університету закарбовані надзвичайні події, які свідчать про те, що ваші серця завжди билися в унісон із серцями тих, хто потрапив у біду. Спітак, Чорнобиль, Карабах, повені, пожежі – випускники університету неодмінно там, де потрібна допомога і співчуття, де на них сподіваються, надіються і чекають.

Приємно відзначити, що готуючи фахівців відповідно до високих освітніх професійних стандартів, Ви не зупиняєтеся на досягнутому завдяки подвижницькій і невтомній праці підкорюєте нові вершини. Тож, нехай будуть успішними, здоровими і щасливими всі, хто навчає і вчиться в університеті. Нехай стеляться перед вами світлі, широкі і безпечні дороги. Слава Україні!».

IMG_0036

Крім того, Олександр Ганущин від імені Голови Верховної Ради України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку фахівців для органів і підрозділів цивільного захисту України, високий професіоналізм та з нагоди 70-річчя заснування вищого навчального закладу почесними грамотами Верховної Ради України нагородив:

- Тація Романа Мар’яновича – завідувача кафедри прикладної математики і механіки навчально-наукового інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності;

- Подільчик Катерину Степанівну – провідного фахівця відділу матеріального-технічного забезпечення Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

А також Грамотою Верховної Ради України:

- Воробйова Олександра Івановича – доцента кафедри ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій інституту післядипломної освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

IMG_0123

Далі голова обласної ради Олександр Ганущин за вагомий особистий внесок в розвиток оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 70-річчя з дня заснування Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відзначив грамотами Львівської обласної ради:

- Стародуба Юрія Петровича – завідувача кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів навчально-наукового інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності;

- Міруса Олександра-Зеновія Львовича – завідувача кафедри промислової безпеки та охорони праці навчально-наукового інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності;

- Годія Віталія  Ярославовича – підполковника служби цивільного захисту, начальника курсу навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

IMG_9942

Очільник обласного парламенту відзначив нагородами Львівської обласної ради «Подяка обласної ради»:

- Ярицьку Лідію Ігорівну – доцента кафедри термодинаміки і фізики навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності;

- Мартин Тамару Василівну – фахівця сектору адміністрування та електронного документообігу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

IMG_9985

Довідково:

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний вищий навчальний заклад України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України. Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини (EFSCA).  
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, як навчальна та наукова установа, працює над пом’якшенням техногенного навантаження на довкілля та попередження надзвичайних ситуацій, здійснює підготовку фахівців у галузі безпеки людини. Саме тому випереджувальний характер освіти покладено в основу діяльності навчального закладу.