Вас чекають на Львівщині, чекають колеги та учні, - Олександр Ганущин – освітянам Луганщини

18.10.2017
Вас чекають на Львівщині, чекають колеги та учні, - Олександр Ганущин – освітянам Луганщини

Сьогодні, 18 жовтня, у Сєвєродонецьку Луганської області відбулася нарада між освітянами Львівщини та Луганщини. Після неї 50 педагогів заходу залишилися навчати місцевих школярів. У свою чергу півсотні вчителів сходу приїдуть вчити науки школярів Галичини.

Під час наради голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин за допомогою відеозв'язку звернувся до луганських учителів: «Вас чекають на Львівщині, чекають у педагогічних колективах, чекають дітки – майбутні Ваші вихованці. Оскільки цей захід відбувається вже втретє, то ні в кого не має бути страху: ні в тих, хто приїхав до Вас, ні в тих, хто буде на Львівщині».

На перконання Олександра Ганущина, справа, якою вчителі зі сходу опікуватимуться два тижні на Львівщині – навчання і виховання школярів, є дуже важливою. «Якби цим займалися саме так, як це ми робимо сьогодні, упродовж 26 років незалежності, то, можливо, не було б і війни на сході. Кожен із нас має можливість зробити внесок у перемогу. І Ваша перемога – це звитяги на освітянській ниві», - наголосив очільник облради.

Крім того, Олександр Ганущин запевнив, що буде зроблено все можливе, щоб львівські і луганські школи могли самостійно брати участь у подібних проектах. «Нам слід ще багато зробити разом, щоб Україна дійсно була єдиною», - резюмував він.  

Як зауважив голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, у третьому етапі обмінів між Луганщиною і Львівщиною беруть участь 100 освітян та 30 працівників галузі культури. «Це єднання Сходу і Заходу в конкретних справах, у долях конкретних людей. Це народження традиції, яка змінить майбутнє нашої країни», - акцентував він.

4_2

Крім того, Юрій Гарбуз разом із луганською делегацією передав на Львівщину Відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в АТО» для вручення її голові Львівської обласної ради Олександру Ганущину. «Маю честь бути другом голови Львівської обласної ради, волонтера і патріота України Олександра Ганущина. Ця висока Відзнака по праву належить Вам, пане Олександре», - сказав очільник Луганської військово-цивільної адміністрації.

Нагадаємо, що 17 жовтня, півсотні вчителів Львівщини вирушили на схід України навчати місцевих школярів у межах проекту обміну педагогами.