Перший заступник голови облради Андрій Білоус візьме участь у роботі сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

17.10.2017
Перший заступник голови облради Андрій Білоус візьме участь у роботі сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

Завтра, 18 жовтня, у Страсбурзі розпочнеться 33 сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. У його роботі візьме участь перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.

Головні теми, навколо яких відбуватимуться дебати, - це ситуація з біженцями в Європі, стан місцевої та регіональної демократії, боротьба з корупцією та ситуація в Каталонії.

Напередодні відкриття роботи Конгресу українська делегація взяла участь в обговоренні результатів реалізації Програм Східного партнерства, що відбулась в Департаменті співпраці та міжнародних зв'язків Конгресу.

Під час зустрічі перший заступник голови облради Андрій Білоус наголосив на важливості підтримки з боку Конгресу нових форм співпраці між Україною та Європою. Зокрема, він розповів про ініціативу прикарпатських областей України, щодо доцільності прийняття нової європейської макрорегіональної стратегії для Карпат, яка б дала, за аналогією з іншими Європейськими макрорегіонами, можливість отримати потужні інструменти для соціально-економічного розвитку областей України, що межують з Карпатами.

Нагадаємо, нещодавно голова Львівської обласної ради, голова Правління «Єврорегіон Карпати – Україна» Олександр Ганущин взяв участь у засіданні Карпатської міжрегіональної групи Комітету Регіонів у Брюсселі, де презентував позицію українських карпатських регіонів щодо доцільності розробки макрорегіональної стратегії ЄС для регіону Карпат.

Довідково:

Конгрес місцевих та регіональних влад є установою, що представляє місцеві та регіональні влади 47 держав-членів Ради Європи. Він складається з двох палат: палати місцевих влад та Палати регіонів. Конгрес проводить свої пленарні засідання в штаб-квартирі Ради Європи у Страсбурзі, де є його постійний секретаріат.

Як відомо, минулоріч Андрій Білоус став членом делегації України, єдиним представником Львівщини, в Конгресі місцевих і регіональних влад РЄ.