Під час урочистої академії у Львівській опері вручили обласні премії імені Степана Бандери

14.10.2017
Під час урочистої академії у Львівській опері вручили обласні премії імені Степана Бандери

У суботу, 14 жовтня, з нагоди Дня захисника України та 75-річчя створення УПА у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької  відбулася урочиста академія.

«Для мене велика честь сьогодні тут, у Львівській Опері, вітати усіх нас з 75-річницею створення УПА та Днем захисника України. Наше минуле - це історія нашого майбутнього. Я щиро дякую кожному нашому Захисникові, кожній його родині за відстоювання нашої нероздільності. Обов'язково настане день, коли український прапор майорітиме на центральних площах і Донецька, і Луганська, і Севастополя. З нами правда, з нами Бог і за нами буде Перемога», - зазначив у своєму виступі голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Також під час урочистостей відзначили цьогорічних лауреатів обласної премії імені Степана Бандери. Зокрема, привітали переможців у номінації «Громадська діяльність» Ігоря Калинця,  номінації «Політична діяльність» - Ігоря Загребельного та номінації «Науково-навчальна національна державотворча діяльність» - Михайла Романюка.

 

Відтак лауреати отримали грошову винагороду з обласного бюджету в сумі  20 000 грн кожен.

Опісля відбулася святкова мистецька програма.