Першокурсники ліцею імені Героїв Крут склали урочисту присягу

14.10.2017
Першокурсники ліцею імені Героїв Крут склали урочисту присягу

З нагоди Дня захисника України сьогодні, 14 жовтня, на площі біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувся ритуал складання «Урочистої Клятви» та посвячення в ліцеїсти першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.  

Розпочалась церемонія з хвилини мовчання в пам’ять за загиблими в АТО випускниками ліцею. Привітати хлопців зібрались містяни, керівництво області та міста, воїни АТО та ветерани УПА. В урочистому заході взяли  участь понад тисячу осіб.

Опісля відбувся урочистий мітинг з нагоди 25-річчя ліцею.

«Сьогодні ми святкуємо 25-річчя створення ліцею імені Героїв Крут, - зазначив голова Львівської облради Олександр Ганущин. – На Львівщині також є інші достойні військові навчальні заклади, які мають славні традиції та готують висококласних офіцерів. Нам потрібно готувати сильні кадри з військової справи. Бажаю вам, щоб ви продовжували обраний вами шлях, були справжніми патріотами та захисниками своєї країни».

Також Олександр Ганущин відзначив Подяками обласної ради з нагоди 25-ї річниці створення ліцею викладачів закладу за сумлінну працю, значні досягнення у вихованні молодого покоління та високий професіоналізм.

Слід додати, що сьогодні також заплановано відкриття пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за  Україну» біля військового храму Стрітення Господнього, що на вул. Батуринській, 1 та мистецький проект «Пісня Перемоги» на Яворівському полігоні.