У Львові вшанували пам'ять Героїв, які віддали своє життя за Україну

14.10.2017
У Львові вшанували пам'ять Героїв, які віддали своє життя за Україну

У суботу, 14 жовтня, з нагоди відзначення 75-річчя створення Української повстанської армії та Дня захисника України керівництво області та міста, громадськість, військові, волонтери на Личаківському цвинтарі вшанували пам'ять борців за незалежність України.

Відтак присутні поклали квіти до Меморіалу невідомому вояку УПА на Марсовому полі. Опісля запалали лампадки на могилах борців за незалежність України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища, а також до могил загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України. 

 

«Від імені усього депутатського корпусу щиро вітаю усіх з Днем захисника України та святом Покрови. Сьогодні найважче говорити слова тут, на Личакові, де спочивають ті, хто віддав життя за Україну. Вірю, що настане той час, коли на центральних площах Луганська та Донецька маршируватимуть наші військові. Це буде день нашої української перемоги і ми всі разом спільно будемо його наближати», - зазначив голова Львівської облради Олександр Ганущин.

 

Також в межах відзначення державного свята у Гарнізонному Храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла відбудеться Молебень до Богородиці за Україну та її захисників.