Володимир Гірняк взяв участь в урочистостях з нагоди створення музею Каменяра

13.10.2017
Володимир Гірняк взяв участь в урочистостях з нагоди створення музею Каменяра

Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка святкує 115 років Дому Поета та 77-му річницю відкриття музею.

Як відомо, у жовтні відзначаються дві важливі події: 1902 року Іван Франко зі сім'єю вселився у власний будинок на вул. Понінського, 4 (теперішня – вул. Івана Франка, 152) та 10 жовтня 1940-го відбулося відкриття Музею Івана Франка.


Привітав учасників урочистого зібрання заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк. У своєму виступі він зазначив: «Сьогодні у Франковому домі зустрілося чимало справжніх поціновувачів творчості Каменяра.  Мені дуже приємно бачити, що музей розвивається, нове керівництво енергійно підходить до усіх своїх починань. Велич Івана Франка – неоціненна і незбагненна. Це людина, яка мала багато талантів і нам слід це популяризувати, щоб ще більше людей пізнали цю визначну постать». 

Опісля відбулася концертна програма та етнодефіле. Ексклюзивні сучасні українські вишиванки  продемонструвала майстриня Галина Олещук.


У концерті взяли участь: гурт "Один в каное", дует "Бонді", солістка Львівської філармонії Ольга Фенюк, акордеоніст Микола Габрук, тріо бандуристок "Львів'янка", Христина Рикмас. 

Слід додати, що адміністрація музею долучилася до програми "Музей без бар'єрів" і встановила переносний пандус, щоб Дім Франка став доступнішим для людей з обмеженими можливостями.